Reklama

English Teaching w Zespole Szkół w Strzyżewie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

English Teaching w Zespole Szkół w Strzyżewie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Języków Obcych, Dzień Brytyjski, Nocny Maraton Języka Angielskiego i godziny nauki języka z native speakerem z Wielkiej Brytanii to tylko niektóre z wydarzeń, w których wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół w Strzyżewie.

24 uczniów szkoły podstawowej z Zespołu Szkół w Strzyżewie od września do końca czerwca brało udział w projekcie, którego celem było rozwijanie umiejętności praktycznego wykorzystywania języka, jak również zwiększenie motywacji do nauki języka angielskiego. Pozyskany grant umożliwił zbudowanie zaplecza pomocy dydaktycznych do nauki języka, ale także pomógł w organizacji atrakcyjnych zajęć z języka angielskiego.

Przez cały okres trwania projektu tj. od września 2016 do lipca 2017 roku uczniowie brali udział w zajęciach, podczas których najmłodsi uczyli się tradycyjnych piosenek anglojęzycznych a starsi przygotowywali sztukę teatralną w języku angielskim. W ramach projektu zorganizowany został m.in. Dzień Języków Obcych, Dzień Brytyjski, Nocny Maraton Języka Angielskiego. Nie zabrakło także wycieczek edukacyjnych. Atutem projektu był 40-godzinny cykl zajęć językowych prowadzonych przez native speakera z Wielkiej Brytanii.  

Projekt „English through songs and drama” otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu Small Grants 2016 Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.  Pozyskanie grantu było możliwe dzięki wsparciu stowarzyszenia „Nasza mała ojczyzna” z Turzych Rogów. Koordynatorem projektu była Marta Galińska-Mądry.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE