Reklama

Reklama

EMILIA SZCZEŚNIAK Z GRAND PRIX

Opublikowano: 21 listopada 2020 14:00
Autor: mo | Zdjęcie: ŁOK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci EMILIA SZCZEŚNIAK, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie, została najwyżej sklasyfikowana spośród wszystkich wykonawców i otrzymała GRAND PRIX w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Bytomiu.

Reklama

W Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bytomiu odbył się 6 listopada VIII Ogólnopolski  Konkurs Pieśni Patriotycznej  pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Do oceny powołano komisję na czele której stanęła  Aleksandra Stokłosa -  doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie artystycznej wokalistyka na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach i solistka Opery Śląskiej w Bytomiu.  Na konkurs wpłynęło 286 zgłoszeń z 15 województw. Łuków reprezentowała EMILIA SZCZEŚNIAK, uczennica Szkoły Podstawowej nr1   i została najwyżej sklasyfikowana spośród wszystkich wykonawców – otrzymała  GRAND PRIX .

Taki sam sukces, a więc Grand Prix,  odniosła Emilka w XXI  Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej w dniu 05.11.2020 r., który  odbył się w Domu Kultury w Nysie.

Oprócz konkursów o tematyce patriotycznej Emilia Szcześniak odniosła sukcesy  w ostatnim czasie również w następujących konkursach:                                                                                                                                                                           

II miejsce w X Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas” w Komprachcicach                                                                                                   

 I miejsce w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej  „Kulturomaniak 2020” w Mrozach.

Opiekunem dziewczynki jest Przemysław Oskroba.

Gratulujemy sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 12 dni temu | ocena +0 / -0

    Marta

    Gratuluję. Przepiękny głos i przepiękne wykonania.