Reklama

Reklama

Dzień Rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym

Opublikowano: pt, 2 cze 2017 08:30
Autor:

Dzień Rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Placówek w Łukowie zaprasza wszystkich na Dzień Rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym.

Reklama

Zespół Placówek w Łukowie zaprasza wszystkich 9 czerwca w swoje mury, by wspólnie obchodzić Dzień Rodziny.

W piątek od godziny 9.00 do 13.00 na przybyłych gości czekać będą bezpłatne konsultacje ze specjalistami, zabawy plenerowe i występy artystyczne. Nie zabraknie konkursów i słodkości. Tego dnia każdy będzie mógł się także zapoznać z ofertą edukacyjną placówki i zwiedzić jej mury.  

Zespół Placówek to szkoła, która kształci i obejmuje terapią dzieci z niepełnosprawnościami od 3. roku życia do ukończenia 25 lat. To tu wykwalifikowana kadra zapewnia bogatą ofertę zajęć specjalistycznych: rehabilitację ruchową, fizjoterapię, hydroterapię, EEG Biofeedback, integrację sensoryczną, trening uwagi słuchowej, logopedię, dogoterapię, metodę symultaniczno – sekwencyjną a także gimnastykę korekcyjną.

Wychowankowie Zespołu Szkół w Łukowie mogą podjąć edukację w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. M. Konopnickiej, w Szkole Podstawowej z oddziałami dla dzieci z autyzmem, Zasadniczej Szkole Zawodowej o profilu cukiernik czy w Szkole Przysposabiającej do Pracy. To tu młody człowiek może podjąć naukę w klasach o modułach: kulinarnym, gospodarstwa domowego, ogrodnictwa, prac biurowych i wytwarzania przedmiotów dekoracyjnych.

Szkoła posiada także Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy im M. Konopnickiej dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami sprzężonymi i autyzmem. Przyjmowane są do niej dzieci już od 3. roku życia. Placówka zapewnia także bezpłatny internat czynny 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji na temat oferty edukacyjnej placówki można uzyskać pod numerem telefonu  (25) 798-27-72, drogą mailową ([email protected]), za pośrednictwem strony http://www.zsslukow.pl lub podczas spotkania w Dniu Rodziny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.