Reklama

Dzień Nauczyciela z nagrodami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Dzień Nauczyciela z nagrodami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany dniem nauczyciela. Wczoraj świętowali pracownicy miejskich szkół i przedszkoli, dziś powiatowe szkoły ponadgimnazjalne.

Szkoła to miejsce, w którym młodzi ludzie spędzają bardzo dużo czasu. To nie tylko lekcje, na jakie uczęszczają, ale także szereg zajęć dodatkowych, dzięki którym rozwijają swoje pasje. W tym tygodniu najserdeczniejsze życzenia odbierali nauczyciele nie tylko od wychowanków, ale także od rodziców, dyrektorów i samorządowców.  

Wczoraj nagrody odebrali: Elżbieta Pogodzińska, Bożena Durka, Elżbieta Wawerek, Marzena Jastrzębska, Anna Szklarz, Dariusz Nikiel, Wiesław Michał Grula, Iwona Zubkiewicz, Agnieszka Bryła, Małgorzata Wojciechowska, Ewa Szymanek, Małgorzata Piotrowska i Kamila Mróz.  

Miejski Dzień Edukacji Narodowej był także okazją do wręczenia listów gratulacyjnych tym nauczycielom, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego. Gratulacje odebrali: Anna Maria Lech, Dorota Jopek-Małycha, Anna Szklarz, Marcin Rychta i Monika Kiełczewska.  

Powiatowy Dzień Nauczyciela odbył się dziś, podczas 90-lecia istnienia Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie. Nagrody starosty odebrali: Tadeusz Federczyk, Małgorzata Bogumiła Nowak, Monika Justyna Zabłocka i Anna Jasińska – Cichosz z ZS nr 1 w Łukowie; Krzysztof Okliński, Katarzyna Celińska i Agnieszka Cichosz z ZS 2 w Łukowie; Anna Pietrzak, Bartosz Sawicki, Mariusz Narejko, Artur Rokicki i Wojciech Zielonka z ZS 3 w Łukowie; Ewa Mokicka i Joanna Tratkiewicz z ZS w Stoczku Łukowskim; Zofia Skrzymowska i Renata Zielińska z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łukowie; Grzegorz Rzymowski, Alicja Burdach, Zofia Nowak, Cezary Soszka i Bożena Zalewska z I LO w Łukowie; Zygmunt Zalewski, Zofia Kamola i Marzena Żaromska z IV LO w Łukowie; Marianna Brzozowska - Skwarek i Janusz Niedziółka z ZS w Radoryżu Smolanym; Danuta Kowal, Lidia Janina Piechocka, Anna Pucyk, Bożena Małgorzata Tryboń i Mariusz Adam Zaniewicz z Zespołu Placówek; Jolanta Czajka i Katarzyna Wielgosz z SOSz – W w Baczkowie.  

Podczas dzisiejszej uroczystości ślubowali pedagodzy, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego, czyli: Ewelina Wawrzyniak, Marcin Mazur, Marta Matusiak, Marcin Zabłocki, Wioleta Tymosz i Mirosław Kardas.  

Dzień Edukacji Narodowej to święto nauczycieli, którzy każdego dnia dbają o wykształcenie kolejnych pokoleń mieszkańców naszego powiatu. W szkołach podstawowych i miejskich przedszkolach są 404 etaty nauczycielskie. W szkołach średnich na terenie powiatu łukowskiego pracuje 453 nauczycieli. Szkoła to jednak nie tylko nauczyciele, ale także pracownicy administracji, obsługi, a w niektórych placówkach także kuchni i stołówki. W powiatowych placówkach jest ich 113, natomiast w miejskich 178. Wszystkim, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy najserdeczniejsze życzenia.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE