Reklama

Dzień Nauczyciela w gminie Krzywda

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Piotr Tyzak / Gimnazjum nr 2 w Radoryżu Kościelnym

Dzień Nauczyciela w gminie Krzywda - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości \"Jesteśmy pielgrzymami... Nasze życie to ciągła wędrówka...\". Pod takim hasłem w ubiegły piątek w gminie Krzywda odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wręczono na nich nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Święto nauczycieli i całej kadry związanej z edukacją odbyło się w ubiegły piątek 14 października, zaś gospodarzem tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej było Gimnazjum nr 2 w Radoryżu Kościelnym. Na uroczystość przybyli goście - wójt gminy Krzywda Jerzy Kędra, przedstawiciele Urzędu Gminy, Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół oraz reprezentanci szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy.

Podczas gali, jaką poprowadziła dyrektor placówki Barbara Piszcz wręczone zostały nagrody wójta oraz nagrody dyrektorów szkół dla nauczycieli w uznaniu ich osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Wydarzenie uświetniła akademia przygotowana przez młodzież z gimnazjum w Radoryżu.

Uczniowie pokazali teatr cieni i zobrazowali codzienne życie szkoły. Młodzi autorzy przygotowali też etiudę kinową, w której ukazali swą biegłość w posługiwaniu się najnowszymi zdobyczami technologii filmowej. Wzbudzili przy tym entuzjazm wśród publiczności.   Piotr Tyzak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE