Reklama

Dzień Kobiet w Trzebieszowie i Stanine

Opublikowano:
Autor:

Dzień Kobiet w Trzebieszowie i Stanine - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminne samorządy w Trzebieszowie oraz w Staninie zapraszają mieszkanki gmin do udziału w uroczystościach z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenia adresowane dla Pań - choć nie tylko - zaplanowano na niedzielę 11 marca.

Z okazji Dnia Kobiet szereg samorządów w powiecie łukowskim organizuje specjalne wydarzenia dla pań. Tak będzie w najbliższą niedzielę 11 marca w Stanine oraz Trzebieszowie. W tej pierwszej miejscowości zaplanowano występ kabaretowy. Do Stanina przyjadą Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, którzy bawić będą publiczność w hali sportowej przy Zespole Szkół. Początek zaplanowano na godz. 15.00.

W gminie Trzebieszów panie swoje święto obchodzić będą w niedzielę o godz. 13.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku. W planach wydarzenia m.in. rozstrzygnięcie konkursu na Kobietę Roku 2018 oraz koncert piosenek Seweryna Krajewskiego w wykonaniu Krzysztofa Chromińskiego.

Dzień Kobiet świętowano natomiast w innych gminach powiatu Łukowskiego. 4 marca a Adamowie oraz Krzywdzie zorganizowane zostały koncerty dla Pań. Pierwszy z nich odbył się w Domu Kultury w Woli Gułowskiej, gdzie przed piękniejszą częścią mieszkanek gminy wystąpił śpiewak operowy Wojciech Strzelecki. W Krzywdzie natomiast świętowano przy piosenkach wspomnianego już K. Chromińskiego.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE