Reklama

Dzień Dziecka w strugach deszczu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Dzień Dziecka w strugach deszczu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzień Dziecka to okazja by spełnić marzenia najmłodszym. W parku miejskim niektóre z tych życzeń się spełniły.

Impreza zorganizowana przez Łukowski Ośrodek Kultury rozpoczęła się o godzinie 15.00. Choć pogoda nie dopisała, dzieci przyszły do parku miejskiego, by skorzystać z przygotowanych atrakcji. Były dmuchańce, wata cukrowa, lody i popcorn. Dzieci kolorowały, rozwiązywały zagadki i brały udział w proponowanych zabawach. Aktywność uczestników festynu była nagradzana.  

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez łukowskich policjantów. Świętujące maluchy chętnie wchodziły do radiowozu, włączały sygnały dźwiękowe i odpowiadały na przygotowane dla nich pytania. Dzieci miały także okazję zapoznać się ze sprzętem jaki na co dzień wożą w swych radiowozach funkcjonariusze.  

O godzinie 18.00 na scenie amfiteatru rozpoczął się koncert „Dzieci Dzieciom”.  Dla zgromadzonych w parku miejskim, mimo złej pogody, zaśpiewali lokalni artyści, laureaci wielu konkursów powiatowych, wojewódzkich czy też ogólnopolskich.  

Kolejny Dzień Dziecka już za rok.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE