Reklama

Dzień Dziecka w Łukowie

Opublikowano:
Autor:

Dzień Dziecka w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ten dzień najmłodsi czekają z utęsknieniem. W parku miejskim 1 czerwca na dzieci będą czekały niespodzianki.

W Dzień Dziecka w łukowskim amfiteatrze nie zabraknie dmuchańców, zabaw, animacji, konkursów i innych atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Od godziny 12.45 Komenda Powiatowa Policji w Łukowie zaprasza na Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2016 „Zryw serc”, który ma na celu przeciwdziałanie uzależnieniom. Animatorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury czekają na dzieci od godz. 15.00. Zaproponują najmłodszym gry, zabawy, animacje, konkursy, malowanie twarzy, występy taneczne.

Frajdą dla miłośników motocykli będą na pewno przejażdżki motocyklami z „Bears Riders”. 

O godz. 18.00 rozpocznie się koncert „Dzieci Dzieciom”. Na scenie amfiteatru zaprezentują się laureaci wielu konkursów wokalnych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Wystąpi m.in. Marysia Lesiuk, Weronika Wierzchowska, Dominika Piros, Marta Wardak, Mikołaj Gajowy, Julia Stolarczyk, Anastazja Klimiuk oraz Wioleta Gryczka.

Na Dzień Dziecka w Łukowie zaprasza: Łukowski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Łuków, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Komenda Powiatowa Policji w Łukowie.

Organizatorzy informują jednocześnie, że w przypadku złej pogody impreza odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie.

 Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE