Reklama

Dzień Dziecka w Łukowe. Park znów zapełnił się "maluchami" (GALERIA)

Opublikowano:
Autor:

Dzień Dziecka w Łukowe.  Park znów zapełnił się "maluchami" (GALERIA) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zorganizowali wspólnie Dzień Dziecka. Impreza plenerowa odbyła się w słoneczną sobotę, 6 czerwca 2020 roku w Parku Miejskim w Łukowie, w zaostrzonym reżimie sanitarnym. 


Odbyły się dwie tury imprezy, przy czym w każdym cyklu, zgodnie z zarządzeniem Głównego Inspektora Sanitarnego, udział mogło wziąć maksymalnie 150 osób. Dodatkowo organizatorzy ze sceny wydawali komunikaty o zachowaniu bezpieczeństwa, dezynfekcji rąk, zachowaniu odległości 2 metrów od siebie oraz o założeniu maseczek przez uczestników wydarzenia.
W programie imprezy Dzień Dziecka 2020 znalazło się dla każdego dziecka mnóstwo darmowych atrakcji, m.in.: życzenia dla dzieci oraz upominki od Burmistrza Miasta Łuków Piotra Płudowskiego, pokaz iluzji i magii w wykonaniu Teatru Forma z udziałem maskotki Chase z Psiego Patrolu, minikoncert Antonio Vivo dzieciom, recytacja wierszy przez dzieci z grupy recytatorskiej ŁOK (Anastazja Sadło, Lena Aleksandrowicz i Julia Osiak), warsztaty plastyczne, maskotka Komisarz Miś i prezentacja motocykli Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, pokaz tańca Pool Dance&Fitness (Oliwka Dmowska, Natalka Dmowska oraz Oliwka Drosio), zumba z Agnieszką Radzikowską z Platinium Gym&Fitness, przejazd bryczką, dmuchańce Smykolandia, wata cukrowa, lody oraz upominki dla każdego dziecka.

Organizatorzy: Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Partnerzy: Miasto Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Pole Dance&Fitness, Platinium Gym&Fitness, Smykolandia oraz Teatr Forma z Białegostoku.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE