Reklama

Dzielnicowy na wyciągnięcie ręki... i smartfona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Dzielnicowy na wyciągnięcie ręki... i smartfona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości \"Moja Komenda\" to mobilna aplikacja, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego opiekującego się naszym rejonem zamieszkania. To także narzędzie, dzięki któremu znajdziemy jednostki policji w całym kraju. Aplikacja zawiera także dane policjantów z powiatu łukowskiego.

Kilka miesięcy temu opublikowana została aplikacja mobilna „Moja Komenda”. Dzięki niej szybko znajdziemy informacje umożliwiające odnalezienie naszego dzielnicowego oraz najbliższej jednostki policji. By skontaktować się z funkcjonariuszem, wystarczy na ekranie swojego smartfona wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie dzielnicowego, który dba o nasz rejon. Pokaże też jego dane kontaktowe: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Usługa od pewnego czasu działa już na terenie powiatu łukowskiego i posiada aktualną bazę kontaktową do dzielnicowych z poszczególnych ulic, osiedli czy miejscowości.

Aplikacja \"Moja Komenda\" posiada też bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Bez problemu możemy z jej poziomu skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Łukowie, czy też Komisariatami w Adamowie i Stoczku Łukowskim. Dodatkowo, będąc w innych miejscach Polski, za pomocą „Mojej Komendy” możemy znaleźć też inne policyjne jednostki, czy też skontaktować się z dyżurnymi policjantami z danego miasta. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne i odbywa się bez połączenia z Internetem. „Online” musimy być jedynie wtedy, gdy chcemy wyznaczyć za pomocą mapy drogę do komendy lub komisariatu policji. Narzędzie możemy pobrać bezpłatnie na smartfony z systemem android oraz iOS. Poniżej linki:

Pobierz aplikację dla urządzeń z systemem android

Pobierz aplikację dla urządzeń z systemem iOSUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE