Reklama

Dzieciaki meldują się w parku w najbliższą sobotę

Opublikowano:
Autor:

Dzieciaki meldują się w parku w najbliższą sobotę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają dzieci do 12 lat na Dzień Dziecka

Impreza plenerowa odbędzie się w sobotę 6 czerwca 2020 roku w Parku Miejskim w Łukowie o godz. 14:00 oraz o godz. 16:00. Maksymalnie może być do 150 osób na każdej turze. Impreza odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym. Prosimy więc o zabranie maseczek i zachowanie 2 metrów odległości od innych osób.


W programie imprezy Dzień Dziecka 2020 m.in.: występ iluzjonisty z Teatru Forma, maskotka z Psiego Patrolu, minikoncert Antonio Vivo dzieciom, warsztaty plastyczne, prezentacja Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, prezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, przejazd bryczką, zumba z Platinium Gym&Fitness, pokaz tańca Pool Dance&Fitness, dmuchańce, prezenty oraz słodycze.Organizatorzy: Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.Partnerzy: Miasto Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, Platinium Gym&Fitness, Pole Dance&Fitness, Smykolandia, Teatr Forma z Białegostoku.  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE