Reklama

Działki nad zalewem do sprzedania pod koniec roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Działki nad zalewem do sprzedania pod koniec roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W 2015 roku pisaliśmy o planach sprzedaży działek nad łukowskim zalewem. Pod koniec roku działki mogą być wystawione na sprzedaż.

Na jednej z sesji Rady Miasta w 2015 roku radni dyskutowali nad możliwością wydzielenia terenu nad zalewem Zimna Woda. Teren leśny od mola w kierunku torów kolejowych, zgodnie z pomysłem, miałby zostać podzielony i przeznaczony do sprzedaży. Wówczas informowaliśmy, że procedura, która przybliży przyszłych nabywców do zakupu działek może potrwać nawet 2,5 roku. Zastępca burmistrza Marcin Mateńko powiedział nam:

By pomysł mógł zostać zrealizowany, zmieniamy plan zagospodarowania przestrzennego. Mamy już zgodę Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska na odlesienie terenu. Wydzielone zostały 43 działki o wielkości od 500 do 700 m. Pod koniec roku wystawimy je na sprzedaż.

Miasto nie będzie prowadziło wycinki drzew. Wytyczone zostaną natomiast drogi wewnętrzne. Zastępca burmistrza zapewnia także, że na terenie tym będzie kanalizacja oraz woda. Na działkach tych będzie można postawić np. domki letniskowe. 


O sprawie tej możecie Państwo przeczytać także tutaj.               

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE