Reklama

Dyrektorzy szkół zarobią mniej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Dyrektorzy szkół zarobią mniej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Piotr Płudowski zmienił wysokość wynagrodzeń części dyrektorów szkół podstawowych i przedszkoli funkcjonujących na terenie miasta. Mniej zarobi m.in. Karol Ciołek ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Iwona Kmieć z łukowskiej "Piątki".

Pod koniec ubiegłego roku w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiły się dwa zarządzenia burmistrza dotyczące wysokości wynagrodzenia dyrektorów szkół i przedszkoli funkcjonujących na terenie miasta. Burmistrz Piotr Płudowski zdecydował się zmienić wysokość dodatków motywacyjnych i funkcyjnych wśród części osób kierujących tymi placówkami. Stawki, które wprowadził będą obowiązywać do 30 czerwca w przypadku dodatków funkcyjnych i do 31 marca w przypadku dodatków motywacyjnych.

W zarządzeniach czytamy m.in., że obniżony zostaje dodatek funkcyjny z 70% do 50% dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnemu Karolowi Ciołkowi oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie Iwonie Kmieć. Mniejszy o 10% dodatek otrzyma przez najbliższy czas także dyrektor łukowskiej „Czwórki” Elżbieta Pogodzińska oraz kierująca Przedszkolem Miejskim nr 2 Ewa Siedlecka.

W przypadku dodatku motywacyjnego burmistrz całkowicie obciął takowy wspomnianej dyrektorce przedszkola mieszczącego się przy ul. Piłsudskiego. Decyzja ta jest podyktowana obserwacją jakości pracy w placówce. Więcej pieniędzy przez najbliższe 3 miesiące otrzymają natomiast Dorota Puzio, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 (wzrost z 30% do 40%) i Małgorzata Piotrowska kierująca Przedszkolem Integracyjnym nr 1 w Łukowie (wzrost z 10% do 40%).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE