Reklama

Dyrektorzy przedszkoli zostaną wybrani

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Dyrektorzy przedszkoli zostaną wybrani - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kadencje dyrektorów łukowskich przedszkoli dobiegają końca. Ci, którzy chcą objąć te funkcje do 28 kwietnia mogą składać swoje oferty.

Miasto Łuków, które jest organem prowadzącym dla kilku łukowskich przedszkoli, ogłosiło konkursy na stanowisko dyrektora. Zmiany, lub też nie, czekają Przedszkole Integracyjne nr 1, Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 3, Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja i Przedszkole Miejskie nr 7 Szczęśliwa Siódemka.  

Kandydaci na stanowisko dyrektora przedszkola muszą do 28 kwietnia do godziny 15.30 złożyć w budynku Urzędu Miasta pełną dokumentację konkursową. Kandydatów na stanowisko wyłoni komisja konkursowa, której posiedzenie powinno odbyć się nie później niż w ciągu 14 dni od upływu terminu składania ofert.  

Komisja konkursowa podejmie decyzję w tajnym głosowaniu. Kandydat, który zostanie wyłoniony, musi otrzymać bezwzględną większość głosów. Jeśli tak się nie stanie podczas pierwszego głosowania, a do konkursu przystąpiło co najmniej dwóch kandydatów, komisja przeprowadza drugie.  

Po przeprowadzonym konkursie, organ prowadzący publiczną szkołą lub publiczną placówkę zatwierdza konkurs albo unieważnia konkurs i zarządza ponowne jego przeprowadzenie – czytamy w regulaminie znajdującym się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Łukowie.  

Konkursy na dyrektorów przedszkoli to pierwszy krok. Po nim przyjdzie czas na wybór dyrektorów szkół podstawowych. Jedynie kadencja dyrektor SP nr 5 nie dobiega jeszcze końca. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE