Reklama

Dwuletni Kubuś potrzebuje środków na rehabilitację

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Dwuletni Kubuś potrzebuje środków na rehabilitację - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kubuś urodził się z wadą serca. Jest po dwóch skomplikowanych operacjach. Choć ma dwa i pół roku, nie chodzi, nie mówi i nie je samodzielnie.

Kubuś ma wrodzoną wadę serca pod postacią zespołu Fallota, inaczej ubytek przegrody przedsionkowo - komorowej i międzyprzedsionkowej. Od razu po urodzeniu został podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Jego stan był bardzo ciężki. Musiał przejść skomplikowaną operację ratującą mu życie. Pierwszą miał w dziesiątej dobie po urodzeniu, drugą kiedy miał niecały roczek. Przeszedł również cewnikowanie serca. Przez operację ma teraz zniekształconą klatkę piersiową.

Wada serca oraz wcześniactwo Kubusia spowodowały jego opóźnienie rozwojowe. Chłopiec ma obniżoną odporność. Bardzo często ulega infekcjom. By mały łukowianin mógł być bardziej samodzielny, potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Obecnie chłopiec jest pod stałą opieką wielu specjalistów np. kardiologa, neurologa, endokrynologa, logopedy. Rodzice potrzebują pomocy. Poprosili o nią Fundację Po prostu Pomagam.  

Na stronie fundacji znajduje się informacja o stanie „konta” chłopca. Wciąż brakuje środków na rehabilitację. Każdy z nas może pomóc poprzez przekazanie darowizny na konto fundacji.  

Fundacja Po prostu Pomagam
Zawadówka 44A Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem: Darowizna Wysokiński Kuba

Pomóc można także poprzez stronę PoProstuPomagam.pl, na której prowadzona jest zbiórka \"Zastrzyk zdrowia\".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE