Reklama

Dużo wydarzeń w weekend!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Dużo wydarzeń w weekend! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koncert zespołu ludowego, noc bibliotek, zlot miłośników Audi, czy piknik poświęcony bezpieczeństwu. Jakie wydarzenia czekają nas w weekend?

Przed nami dwa dni wypoczynku. Osoby, które nie będą chciały spędzić soboty i niedzieli przed telewizorem, mogą skorzystać z oferty działających w powiecie grup, stowarzyszeń i instytucji. Co wartego uwagi będzie się działo w najbliższych godzinach?

Jednym z największych wydarzeń weekendu będzie piknik „Kreatywni Bezpieczni” organizowany przez stowarzyszenie Kreatywne Kobiety. Panie zaproszą mieszkańców miasta do parku miejskiego, gdzie będą uświadamiać m.in., jakie zagrożenia czyhają na nas na drodze. Pełne atrakcji wydarzenie potrwa do godz. 18.

Zobacz też: Bezpieczny i kreatywny festyn!

Oryginalnie zapowiada się też zlot posiadaczy oraz miłośników pojazdów marki Audi w Ryżkach. W jego trakcie odbędzie się szereg konkursów na najlepsze i najgłośniejsze samochody.

Zobacz też: Zlot Audi w Ryżkach

Na sobotę zaplanowano też koncert zespołu Kropelki Rosy. Odbędzie się on o godz. 16.00 w auli I LO przy ul. Cieszkowizna. O godz. 12 ruszy natomiast II Piknik Modelarski w Stoczku Łukowskim. Dzień zwieńczy Noc Bibliotek, w ramach której zaplanowano m.in. spotkania z podróżnikami.

Zobacz też: „Kropelki Rosy” zatańczą dla rodziców, Samoloty i drony nad StoczkiemOddaj książkę bez płacenia kary. Przed nami Noc Bibliotek

Niedziela minie pod znakiem pikników i muzyki. Drugi dzień trwał będzie piknik modelarski w Stoczku Łukowskim, natomiast w Dębowicy o godz. 13 ruszy festyn rodzinny.

Zobacz też: Rodzinny festyn w Dębowicy

Kilka godzin później w Łukowie odbędzie się przegląd orkiestr dętych. Na skwerze przy fontannie od godz. 16 koncertować będzie w sumie 6 orkiestr z Łukowa, Siedlec i innych miast okolicy.

Zobacz też: Orkiestry dęte zagrają dla mieszkańców

Równolegle w parku miejskim trwać będzie piknik rodzinny, na który zaprasza Miasto Łuków i koinonia Jan Chrzciciel. W wydarzeniu organizowanym już po raz ósmy zaplanowano m.in. warsztaty dla dzieci, pokazy strażaków i policjantów, jazdę konną i koncerty zespołów „Kwieciste Gwiazdy” i „Tylko Jezus” ze Szwecji.     

Ponadto ciągle można oglądać wystawę "Mały Picasso" w ŁOK autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE