Reklama

Reklama

Drugi konkurs inicjatyw lokalnych LGD

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Drugi konkurs inicjatyw lokalnych LGD - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalna Grupa Działania "Razem ku lepszej przyszłości" kolejny raz chce nagrodzić i promować tych, którzy są aktywni i realizują ciekawe pomysły na rzecz swoich lokalnych społeczności.

Reklama

Propozycje w konkursie "Najciekawszych inicjatyw Ziemi Łukowskiej" można składać do 30 listopada, a wyniki mają być ogłoszone przed końcem roku.

 

 

 

O nagrody mogą walczyć inwestycje, na przykład w infrastrukturę turystyczną lub rekreacyjną, a także wydarzenia kulturalne o charakterze patriotycznym, edukacyjnym, sportowym czy artystycznym.

 

Do konkursu można zgłosić jedną inicjatywę zrealizowaną na terenie LGD "RAZEM" w ostatnich 3 latach, czyli od 6 października 2017 roku. Propozycje mogą zgłaszać stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, kluby seniora, sołectwa lub grupy nieformalne z gmin: Łuków, Adamów, Krzywda, Stanin, Wola Mysłowska, Wojcieszków, Trzebieszów, Stoczek Łukowski, Serokomla i miasta Stoczek Łukowski.

 Jury będzie oceniać m.in.: zaangażowanie mieszkańców w realizacje pomysłu, jego długofalowe oddziaływanie, współpracę z innymi organizacjami, oryginalność przedsięwzięcia i sposób pozyskania środków na jego realizację.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego z opisem przedsięwzięcia i jego prezentacją, na przykład w formie multimedialnej.

Można je złożyć osobiście w biurze LGD, które jest czynne w dni robocze między 7.30 a 15.30 albo przesłać tradycyjną pocztą na adres: Biuro LGD "RAZEM", ul. Świderska 12, 21-400 Łuków.

 

Na zwycięzców czekają bony podarunkowe wartości od 200 do 500 złotych, gra planszowa "Na Szlaku Ziemi Łukowskiej" i przewodnik turystyczny po terenie LGD.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE