Reklama

DRONY I SYSTEM NAGŁAŚNIAJĄCY WSPOMAGAJĄ MUNDUROWYCH

Opublikowano:
Autor:

DRONY I SYSTEM NAGŁAŚNIAJĄCY WSPOMAGAJĄ MUNDUROWYCH  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z całej Lubelszczyzny kolejny raz apelują do mieszkańców naszego województwa o pozostanie w domach i ograniczenie do minimum wyjść na zewnątrz.

W związku z pandemią koronawirusa do 11 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi.


Policja przypomina by nie narażać siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, Pamiętajmy zatem aby wychodzenie z domu ograniczyć do niezbędnego minimum pamiętając o limicie  przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin).    
 
Przed nami weekend, na  Lubelszczyźnie podczas patrolowania ulic miast i mniejszych miejscowości policjanci wykorzystując nagłośnienie w radiowozach przypominają i będą przypominać, by w trosce o zdrowie swoje i innych pozostać w domu. Oprócz sprzętu nagłaśniającego wykorzystywanego w radiowozach, do akcji związanej z uświadamianiem mieszkańców wykorzystywane będą w niektórych powiatach także   drony. KWP Lublin


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE