Reklama

"Debata Parlamentarna Łuków 2019". Przyjdź i zadaj pytanie kandydatowi

Opublikowano:
Autor:

"Debata Parlamentarna Łuków 2019". Przyjdź i zadaj pytanie kandydatowi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wspólnota Łukowska oraz portal Łuków24 są organizatorem debaty przed wyborami do Sejmu i Senatu


Zaprosiliśmy na nią wszystkich kandydatów pochodzących z Łukowa i Ziemi Łukowskiej, którzy ubiegają się o mandat parlamentarzysty.

Są to: Krzysztof Głuchowski (PiS), Sławomir Skwarek (PiS), Józef Juchnikowski (KO), Maciej Tryboń (KO), Marek Kopeć (PSL), Barbara Kot (PSL), Dariusz Krzęcio (PSL), Arkadiusz Pogonowski (Bezpartyjni), Mateusz Gryz (Konfederacja), Arkadiusz Kasznia (KO), oraz Wojciech Mateńka (Normalny Kraj).
Wybory to sedno demokracji. Zanim pójdziemy do urn, warto bliżej poznać osoby, które chcą nas reprezentować na Wiejskiej w Warszawie.
Stąd propozycja bezpośredniej rozmowy. Chcemy, aby mieszkańcy, wyborcy mogli przepytać kandydatów z ich pomysłów na rozwój naszego powiatu, poznać ich poglądy, zweryfikować kompetencje 

Trzy rundy
Do wszystkich kandydatów trafił już regulamin Debaty. Redakcje zaproponowały formułę trzech rund. W pierwszej kandydacie będą zadawać sobie pytania nawzajem. Poza czasem jedynym ograniczeniem jest to, że nie można będzie kierować pytań do kandydatów ze swojego komitetu. W drugiej rundzie oddamy głos mieszkańcom. Każdy, kto pojawi się na Debacie, będzie mógł zadać pytanie wybranemu kandydatowi. Pytania będą moderowane przez prowadzących. Chcemy mieć pewność, że zostaną podniesione sprawy tylko i wyłącznie merytoryczne i rzeczowe. 
W trzeciej rundzie oddamy głos kandydatom. Każdy będzie mógł podsumować swój udział. Kandydaci mają potwierdzić udział w naszej Debacie do 27 września. 

Wydarzenie będzie transmitowana na żywo na portalu Łuków24. Relacja także 8 października na łamach Wspólnoty Łukowskiej. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE