Reklama

Darmowy kurs języka angielskiego

Opublikowano:
Autor:

Darmowy kurs języka angielskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców gminy Łuków oraz miasta Łuków na bezpłatny kurs języka angielskiego. Środki na ten cel zostały pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

Dziś pięć 12-osobowych grup na terenie gminy Łuków bierze udział w kursie języka angielskiego. Wkrótce lekcje dobiegną końca. Dlatego też Gminny Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do składania deklaracji udziału w kolejnym kursie.  

Zajęcia odbywać się będą w grupach 12-osobowych, raz w tygodniu po 4 godziny. Łącznie będzie to 120 godzin zajęć. Kurs będzie trwał pół roku. Zajęcia lekcyjne odbywać się będą w budynku urzędu lub też w świetlicach wiejskich.  

Kurs skierowany jest do osób w wieku powyżej 25 lat, z wykształceniem maksymalnie średnim. Istnieje możliwość zapisania się na kurs dla osób niepełnosprawnych. Tu dodatkowym wymaganiem jest przedstawienie zaświadczenia o niepełnosprawności. W zajęciach nie mogą brać udziału osoby prowadzące działalność gospodarczą.  

Środki na ten cel zostały pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków EFS Oś priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje, kompetencje Działanie 12.3 Kształcenie ustawiczne w zakresie ICT i języków obcych.  

Więcej informacji uzyskamy w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowie przy ul. Świderskiej 12 pok. nr 1 (tel. 502 321 982). O przyjęciu kandydata na kurs decyduje kolejność zgłoszenia i złożenie pisemnej deklaracji udziału w kursie.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE