Reklama

Dachowanie, pożary i wypadnięcie z okna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Dachowanie, pożary i wypadnięcie z okna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu strażacy z powiatu łukowskiego walczyli z pożarami i interweniowali przy wypadkach. Zapraszamy do lektury wybranych interwencji ratowników.

Renault w rowie w Ławkach

We wtorek, 9 stycznia ok. godz. 5.50 w Ławkach renault wypadło z drogi i znalazło się w rowie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Zapalił się ciągnik rolniczy

We wtorek, 9 stycznia ok. godz. 6.15 na łące w Gułowie zapalił się ciągnik rolniczy. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Adamów.

Zderzenie trzech aut w centrum Łukowa

We wtorek, 9 stycznia ok. godz. 20.15 na ul. Piłsudskiego w Łukowie zderzyły się volkswagen golf, audi i toyota rav4. W wypadku poszkodowany został 43-letni mężczyzna, który trafił do szpitala. Strażacy zawodowi z Łukowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Pożar sklepu w Staninie

We wtorek, 9 stycznia ok. godz. 22.40 zapaliła się kotłownia i część poddasza handlowego w sklepie w Staninie. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Pożar ugasili strażacy zawodowi z Łukowa oraz strażacy-ochotnicy z Krzywdy, Tuchowicza i Stanina.

Spalił się fiat

W środę, 10 stycznia ok. godz. 13.20 w Tuchowiczu zapalił się fiat cinquecento. auto uległo całkowitemu spaleniu. Strażacy zawodowi z Łukowa oraz strażacy-ochotnicy z Tuchowicza i Stanina ugasili pożar. Do właścicielki samochodu wezwano karetkę pogotowia, gdyż źle się poczuła.

Mężczyzna wypadł z okna

W czwartek, 11 stycznia ok. godz. 10.10 z okna szpitala psychiatrycznego przy ul. Rogalińskiego w Łukowie wypadł 25-letni mężczyzna. Spadł on na dach łącznika w szpitalu. Strażacy zawodowi z Łukowa pomogli w przetransportowaniu pacjenta do karetki.

Renault dachowało w Celinach Szlacheckich

W czwartek, 11 stycznia ok. godz.18.20 w Celinach Szlacheckich renault uderzył w słup energetyczny. W wyniku zderzenia auto dachowało. W wypadku ucierpiała 59-letnia kobieta. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Stanin zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz linię energetyczną do czasu przyjazdu pogotowia energetycznego.

Podejrzenie obecności gazu na Łapiguzie

W niedzielę, 14 stycznia o godz. 16.11 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Łapiguz w Łukowie wyczuwają zapach gazu w budynku. Na miejsce pojechali strażacy zawodowi z Łukowa. Nie stwierdzili oni obecności gazu.

Passat wypadł z drogi

W poniedziałek, 15 stycznia ok. godz. 1:50 w Jedlance na zakręcie z drogi wypadł volkswagen passat i wjechał na prywatną posesję. W wypadku poszkodowani zostali dwaj mężczyźni w wieku 29 i 31 lat. Trafili oni do szpitala. Strażacy zawodowi z Łukowa i strażacy-ochotnicy z OSP Jedlanka odłączyli akumulator w aucie i oświetlili teren akcji. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE