Reklama

Czytelniczy Konkurs Wiedzy o Rzece Wiśle

Opublikowano:
Autor:

Czytelniczy Konkurs Wiedzy o Rzece Wiśle - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecnie obchodzimy Rok Rzeki Wisły. Instytucje kultury zapraszają do wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach. Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym.

W konkursie mogą wziąć udział czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów gminy Łuków. Na uczestników rywalizacji w filiach biblioteki (w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie) będzie czekała ankieta z pytaniami. Pracownicy biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytania konkursowe.

Na poprawnie wypełnione ankiety organizatorzy czekają do 17 maja. Można je złożyć w wymienionych wyżej filiach oraz przesłać na adres biblioteki w Gręzówce. Już 22 maja o godzinie 12.00 w Bibliotece Publicznej w Gręzówce odbędzie się losowanie laureatów konkursu. Natomiast nagrody zostaną wręczone laureatom podczas V Gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się 28 maja na boisku przy Zespole Szkół w Gręzówce.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE