Reklama

Czytajmy Sienkiewicza, pobijmy rekord

Opublikowano:
Autor:

Czytajmy Sienkiewicza, pobijmy rekord - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obchodzimy Rok Sienkiewicza. Właśnie z tej okazji Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej zaprasza do wspólnego czytania dzieł naszego noblisty i pobicia rekordu Guinnessa. Akcja odbędzie się 5 maja o godzinie 10.00.

W hołdzie pisarzowi, 5 maja, w 170. rocznicę urodzin Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej oraz Biuro Rekordów Guinnessa organizuje akcję Ustanowienia Rekordu Polski w kategorii: \"Jak największa liczba osób czytających wspólnie Sienkiewicza\". Czytana będzie literatura bardzo dobrze nam znana, ale także ta czytana nieco rzadziej.  

Organizatorzy wspólnego czytania i bicia rekordu zapraszają instytucje kultury, szkoły i wszystkie osoby zainteresowane do przyłączenia się. Regulamin akcji, formularz zgłoszeniowy i przykładowe teksty do czytania prezentowane są na stronie muzeum: www.muzeumsienkiewicza.eu.  

Każdy uczestnik czytania, który przybędzie 5 maja na godzinę 10.00 do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej otrzyma jubileuszowego balona z napisem: \"Czytam Sienkiewicza\". Natomiast instytucje, które wezmą udział w akcji, otrzymają certyfikat potwierdzający ustanowienie Rekordu Polski w czytaniu Sienkiewicza wystawiony przez Biuro Rekordów Guinnessa.    

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE