Reklama

Czy w Łukowie powstanie „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Spomlek

Czy w Łukowie powstanie „Serenadowy Kącik Zabaw” dla dzieci? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Św. Michała" oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie znalazły się wśród 18 placówek służby zdrowia w całej Polsce, które biorą udział w akcji "Serenada dla Dzieci". W jej ramach można głosować na wybrane przychodnie, w których powstaną kąciki zabaw dla najmłodszych. Głosowanie trwa do 21 grudnia.

„Serenada dla Dzieci” to ogólnopolska inicjatywa radzyńskiej Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, w ramach której budowane są kąciki zabaw dla dzieci w poradniach przyszpitalnych oraz przychodniach zdrowia. Pierwsze z nich powstały w Radzyniu Podlaskim, Parczewie, Chojnicach i Młynarach, gdzie mleczarnia posiada swoje oddziały. W tegorocznej edycji to pracownicy i dostawcy Spomleku sami wyszli z inicjatywą i zaproponowali miejsca, w których takie kąciki mogłyby powstać. Wśród miejsc dwa zaproponowane znajdują się w Łukowie.

By miejsca przy przychodniach faktycznie powstały, potrzebne są głosy mieszkańców miasta. Głosować można raz dziennie na stronie www.serenadadladzieci.com, a termin w jakim należy to uczynić, to maksymalnie 21 grudnia.

Place powstaną w tych miejscach, które otrzymają największą ilość głosów. Każde takie miejsce wyposażone będzie w dużą interaktywną zabawkę, zaprojektowaną w konsultacji z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz mebelki w ciepłej żółtej barwie, nawiązującej do kolorów marki Serenada.

Zwycięzców konkursu poznamy w styczniu przyszłego roku. Czy wśród nich będą te z Łukowa?
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE