Reklama

Czy w Łukowie będzie rehabilitacja kardiologiczna?

Opublikowano:
Autor:

Czy w Łukowie będzie rehabilitacja kardiologiczna? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W łukowskim szpitalu funkcjonuje poradnia rehabilitacyjna. Podczas ostatniego posiedzenia Rady Społecznej SP ZOZ w Łukowie jej członkowie wyrazili zgodę na rozszerzenie działalności. W przyszłym roku pacjenci będą mieli szansę na rehabilitację kardiologiczną.

30 maja członkowie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie mieli kilka ważnych decyzji do podjęcia. Wśród nich wyrażenie zgody na zaciągnięcie większego niż zakładano kredytu, ale także wyrażenie zgody na rozszerzenie działalności łukowskiej placówki zdrowia. O planach opowiedziała kierownik działu analiz i rozliczeń Beata Domańska.  

Rehabilitacja kardiologiczna trwałaby ok. 24 dni. Pacjentów kierowaliby lekarze specjaliści. Chcemy stworzyć pięć stanowisk do rehabilitacji. Koszt jaki musielibyśmy ponieść to kwota około 210 tys. zł. W tym roku kończy się kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na rehabilitację ogólną. Jest to dobry czas na ubieganie się także o kontrakt na rehabilitację kardiologiczną.  

Pracownia miałaby powstać w przyszłym roku w budynku, w którym dziś znajduje się oddział obserwacyjno – zakaźny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE