Reklama

Czworo laureatów ogólnopolskiej olimpiady

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZS 3 w Łukowie

Czworo laureatów ogólnopolskiej olimpiady - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie po raz kolejny bardzo dobrze wypadli w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętości Rolniczych. Wrócili z tytułami laureata i finalisty.

To była już XL edycja Olimpiady Wiedzy i Edukacji Rolniczych . W tym roku oficjalne ogłoszenie wyników zmagań centralnych odbyło się w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. gen. D. Chłapowskiego w Trzciance (woj. wielkopolskie). Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie godnie reprezentowali powiat łukowski, walcząc o tytuł najlepszych z ponad 200 uczniami z całej Polski.  

W eliminacjach centralnych OWiUR wystartowało 231 uczniów z całej Polski, w tym czworo uczniów z Zespołu Szkół Nr 3 w Łukowie, którzy zdobyli czołowe lokaty w trzech blokach eliminacji okręgowych, które odbyły się 22 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach.

W bloku produkcja zwierzęca IX miejsce zajął Artur Grzybowski uzyskując tym samym tytuł laureata. W bloku gastronomia XV miejsce zajęła Anita Sadło, zaś w bloku produkcja roślinna miejsce XVIII zajął Hubert Szczygielski, a XIX Tomasz Borkowski. Wszyscy uczniowie otrzymali tytuł finalisty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE