Reklama

Cztery rowery, dwa portfele, wiertarka – łupy złodziei

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Cztery rowery, dwa portfele, wiertarka – łupy złodziei - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do kilku kradzieży, pożarów i zatrzymań nietrzeźwych kierowców doszło w ostatnich dniach na terenie naszego powiatu. Oto kilka faktów z kroniki policyjnej.

W minionym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do dwóch pożarów. W jednym z nich, który miał miejsce 12 października w Szyszkach, spaleniu uległa konstrukcja drewnianego budynku gospodarczego oraz składowany w nim opał. Trzy dni później w Jarczówku pożar zajął drewniany budynek mieszkalny. W wyniku tego zdarzenia spaleniu uległa konstrukcja dachu i wnętrza pomieszczeń.

W czwartek zaczęła się seria kradzieży. W Anoninie nieznany sprawca włamał się do samochodu marki Volkswagen i ze znajdującego się w środku portfela ukradł 700 zł. Do dwóch kradzieży doszło tego samego dnia na ul. Prusa w Łukowie. Tu dwie osoby straciły zawartość swoich portfeli: dokumenty oraz pieniądze. 14 października w Sięciaszce Pierwszej nieznany sprawca skradł z posesji dwa rowery. Pokrzywdzona wartość straty określiła na kwotę 1 000 zł. Następnego dnia w Bystrzycy nieznany sprawca skradł z garażu cztery opony samochodowe i wiertarkę. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 700 zł. Kolejne rowery zostały skradzione w niedzielę na ul. Parkowej w Łukowie. Wartość strat została oszacowana na kwotę 1 000 zł.

12 października w Łukowie i w Stoczku Łukowskim łukowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej ujawnili w lokalach pięć automatów do gier hazardowych wstawionych tam bez zezwolenia.

W okresie od 10 do 16 października policjanci zatrzymali 11 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE