Reklama

„Człowiek Roku 2018”. Czekamy na kandydatury

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

„Człowiek Roku 2018”. Czekamy na kandydatury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rusza VI edycja plebiscytu na "Człowieka Roku Ziemi Łukowskiej". Na nominacje kandydatów w zabawie czekamy do 3 stycznia.

Łuków24.pl oraz Wspólnota Łukowska ponownie zachęcają do zgłaszania kandydatów, którzy zmieniają naszą rzeczywistość, odnoszą sukcesy w działalności społecznej, zawodowej, kulturalnej czy sportowej.

Kogo szukamy?

Jeżeli znacie osoby bezinteresownie pomagające innym, poświęcające swój prywatny czas i chętnie włączające się w działalność charytatywną – zgłoście je do naszego plebiscytu. Szukamy ludzi rozsławiających Ziemię Łukowską, a także tych, o których było głośno w ciągu mijającego roku. Mile widziane są też osoby, które bez rozgłosu, błysku fleszy i kamer okazały się cichymi bohaterami.

Do udziału w plebiscycie zapraszamy osoby, które nie były jeszcze nominowane w poprzednich edycjach zabawy. Zachęcamy do nominowania osób mieszkających lub działających na terenie powiatu łukowskiego, które wyróżniają się zaangażowaniem na rzecz lokalnej społeczności w każdej z dziedzin: kultury, polityki, pracy z dziećmi i młodzieżą, działalności charytatywnej. Kandydatem na „Człowieka Roku 2018” może być polityk, animator kultury, nauczyciel, sołtys i każdy mieszkaniec, który wyróżnił się szlachetnym postępowaniem.

Kto może złożyć nominację?

Swojego kandydata może zgłosić każdy. Wystarczy dostarczyć do redakcji Wspólnoty Łukowskiej bądź Łuków24,ok zgłoszenie zawierające imię i nazwisko kandydata do tytułu oraz krótkie uzasadnienie. Grono kandydatów, którzy ostatecznie wezmą udział w głosowaniu, wyłoni kolegium redakcyjne.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia (do 3 stycznia) można dostarczyć do redakcji przy ul. Kwiatkowskiego 5. Można to zrobić osobiście, bądź drogą elektroniczną. Zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail na adresy: lukow@24wspolnota.pl lub redakcja@lukow24.pl. Zgłoszenia przyjmujemy też na naszych profilach na Facebooku: www.facebook.com/wspolnotalukowska, www.facebook.com/lukow24.

Kto wybierze zwycięzcę?

Listę kandydatów do tytułu opublikujemy we Wspólnocie Łukowskiej oraz na portalu Łuków24.pl/ Laureat zostanie wybrany przez głosowanie Czytelników. Tytuł „Człowieka Roku 2018 Ziemi Łukowskiej” i statuetkę otrzyma osoba, która zgromadzi największą ilość Państwa głosów. Regulamin plebiscytu jest dostępny w siedzibie organizatora.

Ludzie Roku w poprzednich, pięciu edycjach plebiscytu:

  • Zofia Polak - Człowiek Roku 2013 - działaczka na rzecz seniorów
  • Grażyna Kulik - Człowiek Roku 2014 - zaangażowana w działalność na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin
  • Mieczysław Gaja - Człowiek Roku 2015 - rzeźbiarz, twórca łukowskiej szkółki rzeźbiarskiej
  • Anna Mościcka - Człowiek Roku 2016 - społeczniczka, zaangażowana w działalność stowarzyszenia "Trzeciak" w gminie Trzebieszów
  • Piotr Płudowski - Człowiek Roku 2017 - w czasie plebiscytu radny Rady Miasta Łuków, nauczyciel, przedsiębiorca, dziś burmistrz Łukowa
  • Dariusz Szustek - Człowiek Roku 2017 - w czasie trwania plebiscytu burmistrz Łukowa, dziś starosta łukowski
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE