Reklama

Części samochodowe pochodzące z kradzieży

Opublikowano:
Autor:

Części samochodowe pochodzące z kradzieży  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci zabezpieczyli forda transita i części samochodowe o wartości prawie 90 tysięcy złotych

W tym tygodniu łukowscy kryminalni razem z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej pojechali do firmy zajmującej się sprzedażą używanych części samochodowych. Z posiadanych informacji wynikało, że mogą znajdować się tam akcesoria samochodowe pochodzące z kradzieży. 


Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wśród wielu części policjanci znaleźli między innymi pokrywę bagażnika samochodu marki Ford Focus, która pochodziła ze skradzionego dwa miesiące temu w Warszawie auta. Mundurowi znaleźli też silniki samochodowe z „usuniętymi polami numerowymi”, a także deski rozdzielcze i ponad 200 sterowników silników samochodowych. 

Właściciel firmy mówił policjantom, że wszystkie części zakupuje od kontrahentów na zachodzie Europy, że części pochodzą z aut przeznaczonych do recyklingu.

Policjanci zabezpieczyli też na terenie firmy samochód marki Ford Transit. Okazało się, że auto to skradziono w Wielkiej Brytanii. Szacunkowa wartość zabezpieczonych części samochodowych i forda transita to prawie 90 tysięcy złotych.
Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładnie gdzie, kiedy i od kogo zakupił je właściciel firmy.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE