Reklama

Cykliści na start. Trwają przygotowania do Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza

Opublikowano:
Autor:

Cykliści na start. Trwają przygotowania do Biegu Kolarskiego o Puchar Henryka Sienkiewicza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fabian Cancellara trzykrotnie wygrał Paryż-Roubaix nazywane "piekłem północy".Regionalnym kolarskim pretendentem do przejścia do historii kolarstwa amatorskiego jest Paweł Teter z Lublina, który 16 maja stanie do walki o trzecie z rzędu zwycięstwo w Biegu Kolarskim o Puchar Henryka Sienkiewicza.

A o tym, że na poziom sportowy nie można powiedzieć złego słowa, wie każdy kto choć trochę interesuje się amatorskimi wyścigami szosowymi.

W Pucharze Sienkiewicza Panie mają okazję zmierzyć się dokładnie na tych samych warunkach co Panowie i dojeżdżają do mety w głównej grupie.

Rowerowy Łuków, Gmina Krzywda i Muzeum Henryka Sienkiewicza zapraszają  kolarzy i rowerzystów na trzecią edycję Biegu Kolarskiego w miejscu urodzenia Noblisty.

Sienkiewicz jako sympatyk cyklizmu na pewno trzymałby kciuki za wszystkich, którzy staną na linii startu. Szybka trasa o nawierzchni, która z dobrej zmienia się na bardzo dobrą w kolejnych edycjach naszego wyścigu, średnia czołówki przekraczająca 40 km/h oraz wszyscy Ci, którzy chcą sprawdzić się na trasie 46 lub 92 km.

 Gościnność i oprawa Biegu Kolarskiego, gdzie Muzeum Sienkiewicza, Orkiestra Dęta z Łukowa oraz Koła Gospodyń z Gminy Krzywda sprawiają, że wszystkim serwowana jest historyczna, kulinarna i muzyczna uczta.

Później liczy się już tylko „mocna noga”, taktyka i umiejętność współpracy. A na koniec i tak wygrywa Paweł Teter. Czy tak będzie i tym razem?

Zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania. Osoby, które chcą się zapisać, zapraszamy na stronę www.biegkolarski.pl, gdzie znajduje się komplet informacji o wyścigu oraz link do systemu rejestracji.

Organizatorzy przypominają, że na dystansie PRO przewidziany jest limit 130 uczestników, na dystansie AMATOR 170, a limit czasu dla wszystkich to 4 godziny.


Patronat nad wydarzeniem objął portal Lukow24.pl


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE