Reklama

Ćwiczyli przed mistrzostwami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Ćwiczyli przed mistrzostwami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z kilku miejscowości naszego województwa, w tym także z Łukowa, będą w czerwcu zabezpieczali rozgrywki sportowe. Dlatego też wzięli udział w ćwiczeniach na poligonie.

Policjanci z Łukowa, Białej Podlaskiej, Parczewa, Radzynia Podlaskiego i Lublina wzięli udział w ćwiczeniach na poligonie. Szkolili elementy taktyki przywracania ładu i porządku podczas imprez masowych. Powodem wzmożonych przygotowań są zbliżające się Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 w piłce nożnej.

Szkolenie odbyło  się w oparciu o plan sytuacyjny, przewidujący hipotetyczne sytuacje, które mogą mieć miejsce podczas zabezpieczeń meczów i imprez. Policjanci, aby sprostać wszystkim zadaniom, muszą doskonalić swoje umiejętności, dlatego przechodzą specjalne szkolenia pod okiem doświadczonych instruktorów. Podczas takich działań najważniejsza jest perfekcja wykonywanych wariantów taktycznych, zgranie i zaufanie do kolegów – czytamy na stronie KPP w Łukowie.

W czerwcu m.in. w Lublinie odbędą się mecze piłki nożnej, na które przyjadą kibice z różnych stron naszego kontynentu. Już dziś wiemy, że Polska na stadionie Arena Lublin zagra ze Słowacją i Szwecją. Mecze odbywać się będą także w Krakowie, Gdyni, Bydgoszczy czy Kielcach.  


Źródło: KPP w Łukowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE