Reklama

Coraz bliżej III etapu małej obwodnicy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Coraz bliżej III etapu małej obwodnicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami otwarcie ofert na budowę III etapu tzw. Małej Obwodnicy Łukowa. Kto chce wybudować drogę łączącą ulicę Świderską z Radzyńską?

Dwie firmy przystąpiły do przetargu na budowę III etapu tzw. Małej Obwodnicy Łukowa. Do zlecenia szacowanego przez Powiat Łukowski na ponad 13 mln zł w wyznaczonym terminie oferty złożyły firmy STRABAG Sp. z o. o. oraz PRID S.A. w Łukowie.

Firma z Łukowa zaproponowała wykonanie inwestycji za kwotę 10 996 869,91 zł, a czas w jakim ma to uczynić to 29 sierpnia 2018 r. STRABAG zaproponował budowę III etapu małej obwodnicy za kwotę 12 881 862,39 zł, a proponowany termin ukończenia budowy to 28 września.

III etap tzw. Małej Obwodnicy Łukowa to droga o długości 900 metrów, która wybudowana będzie w podobnym standardzie co poprzednie odcinki. Ulica posiadać będzie dwa pasy jezdni w każdą stronę oddzielone między sobą pasem zieleni, obustronne ciągi pieszo-rowerowe, drogi dojazdowe, kanał technologiczny oraz oświetlenie. Droga włączać ma się do ulicy Radzyńskiej skrzyżowaniem typu rondo. Dofinansowanie jakie uzyskał samorząd powiatowy na wykonanie inwestycji to 6 mln zotych.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE