Reklama

Ciasno w czołówce. Kto będzie Człowiekiem Roku?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Ciasno w czołówce. Kto będzie Człowiekiem Roku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze przez miesiąc będzie można oddawać głosy w plebiscycie na Człowieka Roku 2017. Na dzień dzisiejszy najbliżej zdobycia tytułu i statuetki jest Agnieszka Bryła z 142 głosami na koncie.

Za nami trzy tygodnie głosowania w plebiscycie „Człowiek Roku 2017”. W zabawie organizowanej przez tygodnik Wspólnota Łukowska i portal Łuków24.pl uczestniczy 10 osób, wyróżniających się swoją postawą i pracą w lokalnych społecznościach.

Po kilkunastu dniach głosowania, najbliżej zwycięstwa jest Agnieszka Bryła, nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie. Drugie miejsce zajmuje również nauczyciel, ale z Radoryża Smolanego. Janusz Niedziółka w chwili obecnej ma 123 głosy na koncie. Jeden głos mniej ma zdobywca drugiego miejsca sprzed tygodnia - Rafał Zdunek z Trzebieszowa.

Dalsze miejsca w plebiscycie zajmują pracownica Urzędu Gminy Krzywda Beata Skwarek i radny z Łukowa Piotr Płudowski. Mają oni odpowiednio 83 i 80 głosów. W rywalizacji uczestniczą też Anna Tymińska (58 głosów), Iwona Adamska (45 głosów) i Katarzyna Sujka (44 głosy). Stawkę zamykają burmistrz Dariusz Szustek, który na koncie ma 25 głosów oraz Ewa Urbanek z Jedlanki z 20 głosami.

Powyższe wyniki nie uwzględniają głosów oddanych za pośrednictwem kuponów umieszczonych w tygodniku Wspólnota Łukowska, które na pewno wiele zmienią w kształcie plebiscytu. Głosy cały czas można oddawać za pośrednictwem SMS-ów, bądź wspomnianych druków. Kupony można przynieść do redakcji Wspólnoty i Łuków24.pl na ul. Kwiatkowskiego 5 w Łukowie. Można je też wysłać pocztą, lub zostawić w specjalnej skrzynce niedaleko redakcji.

Lista osób, na które można oddawać głosy, dostępna jest POD TYM ADRESEM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE