Reklama

Christmas Party tuż tuż...

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Christmas Party tuż tuż... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolędy i świąteczne piosenki w językach obcych już wkrótce rozbrzmią podczas XV charytatywnej gali Christmas Party 2017 w Siedlcach. Portal Łuków24.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Teatr, muzyka i nietypowe przedstawienie tradycji świątecznych. Taki scenariusz przewiduje Christmas Party, coroczne charytatywne przedsięwzięcie dedykowane potrzebującym z domów dziecka. 15 grudnia w sali Orchidea przy ul. Garwolińskiej w Siedlcach odbędzie się jubileuszowa, XV edycja świątecznego wydarzenia, z którego dochód zostanie w całości przekazany Domu Dziecka \"Na Zielonym Wzgórzu\" w Kisielanach oraz Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

W trakcie Christmas Party swoje umiejętności lingwistyczno-artystyczne w formie koncertu świątecznego zaprezentują uczniowie szkoły językowej Eurolingua. Goście będą mieli okazję wysłuchać największych bożonarodzeniowych przebojów i zobaczą umiejętności teatralne występujących.

- Jesteśmy bardzo mile zaskoczenie odbiorem Gali w środowisku lokalnym i chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do sukcesu całej inicjatywy. Nie ma lepszej motywacji do czynienia dobra niż radość w oczach dzieci, którym pomagamy. Jest to jest naszą największą siłą napędową - informuje dyrekcja i pracownicy ECSJ Eurolingua.

W tym roku Gala będzie miała wyjątkowy, jubileuszowy charakter. Patronat Honorowy nad Galą objęli: Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Posłanka do Parlamentu Europejskiego Julia Pitera, Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski, Poseł na Sejm RP Marek Sawicki, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Siedlecki Dariusz Stopa, Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Siedlce Piotr Karaś i Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. portal internetowy Łuków24.pl.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE