Reklama

Choinka na łukowskim placu rozświetlona

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: To oni wylosowali nagrody

Choinka na łukowskim placu rozświetlona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś Mikołajki. Na zabawę \'W świątecznej krainie\' przybyli najmłodsi mieszkańcy naszego miasta wraz z rodzicami. Finałem spotkania na placu Solidarności i Wolności była wizyta świętego Mikołaja i rozświetlenie choinki.

Były zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne oraz degustacja wigilijnych potraw. Dzieci kolorowały rysunki świąteczne i wykonywały ozdoby choinkowe, które później zaniosły do swoich domów. Pracom najmłodszych towarzyszyła kolęda. Przed zgromadzonymi na placu Solidarności i Wolności wystąpili wokaliści Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury, Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym, a także ci, którzy chcieli zaśpiewać. Każdy kto odważył się wziąć mikrofon do ręki, otrzymał słodki upominek oraz płytę z kolędami, którą nagrali łukowscy wokaliści w ubiegłym roku.  

Tego dnia nie zabrakło także długo wyczekiwanego Mikołaja, który przybył na plac swoimi saniami. I to właśnie w towarzystwie Mikołaja choinka stojąca na placu Solidarności i Wolności została rozświetlona. Na koniec, w Łukowskim Ośrodku Kultury, odbył się pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Damiana Spętanego. Biletem wstępu były słodycze oraz zabawki. To, co zostało zebrane, zostanie przekazane dzieciom z Domu Dziecka.  

Na wydarzenie zaprosił mieszkańców Łukowski Ośrodek Kultury, Miasto Łuków, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Young Reporter oraz Bar Frytka.    

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE