Reklama

Choinka "Labiryntu"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski / Łukowski Ośrodek Kultury

Choinka "Labiryntu" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć jest już luty, niektórzy wciąż spotykają Świętego Mikołaja. Za nami zabawa choinkowa Łukowskiego Stowarzyszenia Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin "Labirynt".

Członkowie „Labiryntu” spotkali się na wspólnej zabawie w niedzielę 3 lutego. Wspólnie z instruktorami Łukowskiego Ośrodka Kultury przygotowali tego dnia wiele atrakcji dla dzieci. Na scenie wystąpił m.in. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” oraz Teatr Uwaga z Domu Pomocy Społecznej w Ryżkach. Pracownicy ŁOK dwoili się i troili z różnego rodzaju konkursami i animacjami, by z twarzy osób niepełnosprawnych ani na chwilę nie zniknął uśmiech. Nie zabrało też „pociągu”, wspólnego tańczenia Macareny czy poczęstunku. Na koniec najbardziej wytrwałych odwiedził Święty Mikołaj z prezentami.

Jak mówią członkowie „Labiryntu”, choinkowa zabawa to już tradycja w wykonaniu tego stowarzyszenia. W planach są też inne przedsięwzięcia, adresowane zarówno do osób cierpiących na autyzm, jak również te edukujące mieszkańców Łukowa na temat tego schorzenia. W planach jest m.in. specjalna konferencja.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE