Reklama

Chcesz przejechać ulicą Prusa w czwartek? Lepiej poszukaj objazdów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukasz Kurowski

Chcesz przejechać ulicą Prusa w czwartek? Lepiej poszukaj objazdów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czwartek od zawsze kojarzy się w Łukowie z dniem targowym. Na miejskich terenach przy ulicy Prusa co tydzień rozstawiają się dziesiątki przedsiębiorców chcących sprzedać swoje produkty. Jednakże miejsca pracy jednych okazują się problemem dla innych. Mowa o sparaliżowanej w ten dzień wybudowanej kilka lat temu ulicy.

O problemie przejechania do innej części miasta nasza Redakcja przekonała się dziś na własnej skórze. Chcąc rankiem przejechać od strony ulicy Cieszkowizna w kierunku Międzyrzeckiej przez ulicę Prusa, pracownik naszego portalu natknął się na korek.

- Stoję na ulicy Prusa już 20 minut. Wprawdzie korek nie jest jakiś mega długi, ale ruch jest sparaliżowany. Z naprzeciwka bowiem nie nadjeżdżają żadne pojazdy - informuje Łukasz Kurowski, redaktor portalu.

Co jest powodem paraliżu komunikacyjnego? Są nim przejścia dla pieszych usytuowane pomiędzy położonymi po obu stronach ulicy placami targowymi. Co tydzień w czwartek rano jest na nich wzmożony ruch pieszych, który uniemożliwia przejechanie samochodów na koniec ulicy. Piesi często nie przepuszczają pojazdów co powoduje wspomniane wyżej korki. Na chwilę obecną jedynym rozwiązaniem jest pojawienie się patrolu policji, która kierując ruchem udrożni ruch po ulicy Prusa.

Oczywiście zamiast skręcać w ulicę Prusa, można skorzystać z objazdów. Gorąco do tego zachęcamy. Redaktora Łukasza również :)UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE