Reklama

Chcą wygrać wielbłąda

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Chcą wygrać wielbłąda - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 6 stycznia w Łukowie po raz kolejny odbędzie się Orszak Trzech Króli. Przyszłoroczne wydarzenie może zostać wzbogacone o obecność... wielbłąda. By zwierzę pojawiło się w naszym mieście, potrzebna jest pomoc internautów.

Fundacja Orszak Trzech Króli oraz organizatorzy tego wydarzenia w Łukowie zapraszają do wzięcia udziału w nietypowym konkursie, jakim jest obecność wielbłąda na styczniowym orszaku w naszym mieście. By nietypowy aktor pojawił się na jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku, konieczne jest wzięcie udziału w internetowej rywalizacji. Na czym ona polega?

Konkurs został podzielony na dwa etapy. Pierwszym z nich jest głosowanie na wybrane miasto na stronie internetowej www.orszak.org. Głosować można do 27 listopada do godz. 12.00. Drugi etap konkursu trwał będzie od godz. 12.00 25 listopada do 30 listopada w południe na Facebooku i polegał będzie na oddaniu głosu na jedną z dziesięciu najlepszych kandydatur.

Jak dodają organizatorzy, każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym i drugim etapie. W pierwszym etapie na podany adres mailowy wysyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przejdzie do finału konkursu. Głos będą mogli oddać tylko ci, którzy polubią profil Orszaku Trzech Króli. Komentarz natomiast będzie musiał zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.

Więcej informacji na temat konkursu, można znaleźć POD TYM ADRESEM.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE