Reklama

Charytatywny koncert dla Krzysztofa Bryły

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Charytatywny koncert dla Krzysztofa Bryły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Bryła to mieszkaniec Łukowa, który choruje na martwicę kości księżycowatej prawej dłoni. Mężczyzna potrzebuje pieniędzy na operację i rehabilitację, lecz z pomocą przychodzą mu ludzie dobrej woli.

Już dzisiaj, w piątek 19 stycznia w Klubie Decybel w Łukowie odbędzie się charytatywny koncert dla Krzysztofa Bryły - wymagającego operacji mieszkańca Łukowa. Na scenie wystąpią Paulina Godlewska i Łukasz Bojaczuk, utalentowani muzycznie mieszkańcy miasta, którzy wykonają przeboje Agnieszki Osieckiej, Beatlesów i innych gwiazd muzyki.

Początek koncertu zaplanowano na godz. 19. Zysk z biletów o wartości 10 zł w całości zostanie przeznaczony dla pana Krzysztofa.

Krzysztof Bryła zachorował na martwicę kości księżycowatej prawej dłoni, która wymaga leczenia operacyjnego. Niestety takowa - finansowana przez NFZ - mogłaby się odbyć dopiero w 2021 roku. Do tego czasu mężczyźnie grozi całkowite zwyrodnienie nadgarstka, więc konieczne jest leczenie na własny koszt. Wraz z rehabilitacją rodzina wycenia je na 32 000 zł.

Panu Krzysztofowi można również pomagać za pośrednictwem serwisu internetowego POMAGAM.PL.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE