Reklama

Charytatywny festyn dla Mai

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Organizatorzy

Charytatywny festyn dla Mai - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 12 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 odbędzie się Wiosenny Piknik Charytatywny dla Mai Przegalińskiej. W programie m.in. loty balonem, pokazy sportowe i licytacje przedmiotów.

Organizatorem wydarzenia jest łukowska „Piątka” oraz Katarzyna Sujka. W programie wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 15 zaplanowano m.in. pokazy karate w wykonaniu Jarosława Malika oraz Łukowskiej Szkoły Karate Kyokushin „Mawashi”, pokazy fitness, animacje dla dzieci i loterię fantową.

Festyn uświetnią swoją obecnością motocykliści ze stowarzyszenia Bears Riders, natomiast organizatorzy będą zachęcać do licytowania przedmiotów i usług, z których dochód zostanie w całości przeznaczony na leczenie i rehabilitację Mai Przegalińskiej. Niespodzianką będą loty balonem.

- Z wysokości kilkudziesięciu metrów pasażerowie będą mogli podziwiać efekt zachodu słońca oraz wspaniałe pejzaże rozciągającej się wzdłuż i w szerz okolicy - czytamy w informacji zamieszczonej na Facebooku.

Równolegle trwać będą występy na scenie. Swoją obecność zapowiedziały m.in. Klaudia Borejko, Natasza Pomyłujko i Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”. Przed zgromadzonymi wystąpi też bohaterka dnia - Maja Przegalińska.

Podczas charytatywnego pikniku 12 maja obecni będą mogli skorzystać też z wielu innych atrakcji. Mecenasi imprezy i osoby, które zaangażowały się w charytatywną zbiórkę wymienieni są w specjalnie utworzonym na ten cel wydarzeniu na Facebooku.

Zobacz też: Bawimy się dla Majeczki Przegalińskiej

O Mai Przegalińskiej pisaliśmy ostatnio w artykule: „Nowy lek daje Mai nadzieję na polepszenie zdrowia”.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE