Reklama

BURZEC Zaginął 4 letni chłopiec (AKTUALIZACJA g.16:41)

Opublikowano:
Autor:

BURZEC Zaginął 4 letni chłopiec (AKTUALIZACJA g.16:41) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do akcji poszukiwawczej dołączył śmigłowiec, który lata nad terenem lasów i zbiorników wodnych.Przybyła ekipa nurków. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest ok 50 strażaków, policja i mieszkańcy. Właśnie dołączył ratownik z psem tropiącym.

Nadal trwają poszukiwania chłopca. W poszukiwania włączyli się ratownicy w śmigłowcu oraz  użyto dronów. Strażacy przeczesują lasy i stawy. Nurkowie za chwile zaczynają poszukiwania Wszyscy poszukują 4-letniego Marka Rybaka. 
 
MAREK RYBAK, 4 lata,  zam. Burzec gmina Wojcieszków
Z ustaleń policji wynika, 4-latek przed godziną 12.00 wyszedł przez otwartą bramę z terenu swej posesji i poszedł w nieustalonym kierunku. W tym czasie chłopczyk ubrany był w niebieską bluzę z nadrukiem małpy, granatowe spodnie dresowe, niebieskie buty na rzepy. Dziecko ma około metra wzrostu.
Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

Trwają poszukiwania chłopca w  kompleksie leśnym w kierunku Krzywdy.  Na razie poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Są dwa pompony, z czego jeden zadysponowany i strażacy w woderach sprawdzają dno niewielkiego stawu. W lesie w odległości 5 m od siebie  strażacy przeczesują teren. 
 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE