Reklama

Burmistrz nie jest leszczem, umie sypnąć wierszem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pracownia Kadru

Burmistrz nie jest leszczem, umie sypnąć wierszem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Płudowski stanął we mgle i wydał z siebie rymy w ramach #hot16Challenge2. Raperską rękawicę burmistrz rzucił m.in. Łukaszowi Prusakowi z naczelnemu Łuków24.pl i Wspólnoty Łukowskiej.

"Leszczem nie jestem też sypnę tekstem, nie jestem Sienkiewiczem do 16 policzę" zaczął włodarz Łukowa. Nominowany został do akcji #hot16Challenge2 20 maja. Wyzwanie rzucił mu lokalny filmowiec Dawid Tubelewicz. W ciągu 72 godzin Płudowski stworzył własne 16 wersów. 

W swoich rymach nawołuje do zjednoczenia i podkreśla, że łukowianie wiedzą co to troska. W realizacji nagrania pomogli burmistrzowi znajomi oraz Łukowski Ośrodek Kultury. W kwestii charakteryzacji z pomocą przyszła rodzina. Słuchawki bluzę i czapkę Piotr Płudowski pożyczył od syna.

Burmistrz nominował 4 osoby. Składać rymy może już zaczynać łukowski Radny Maciej Nurzyński, naczelny Łuków24.pl oraz Wspólnoty Łukowskiej - Łukasz Prusak, burmistrz Tuchowa Magda Marszałek oraz Maido Ruusmann mer zaprzyjaźnionego z Łukowem miasta Tõrva. W tym roku przypada 20 rocznica współpracy między miastami. 

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE