Reklama

Burmistrz: Nie grozi nam "Czajka"

Opublikowano: wt, 24 wrz 2019 14:06
Autor:

Burmistrz: Nie grozi nam "Czajka"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Płudowski odniósł się do "plotek" mówiących o tym, że miasto ma rezygnować z dotacji na modernizacji oczyszczalni ścieków

Deklaracja burmistrz padła podczas ostatniej sesji rady miasta. Podczas wystąpienia Piotr Płudowski zdementował pogłoski o tym, że miasto miałoby się wycofać planowanej modernizacji. - Miasto jest na etapie prac projektowych nad nową koncepcją tego zadania - poinformował burmistrz. Dodał, że będą to prace prowadzone w tym i przyszłym roku. Zastrzegł, że kiedy powstanie nowa koncepcja miasto będzie mogło policzyć czy i ewentualnie jak modernizacja wpłynie na podwyżkę cen ścieków. - Ostateczna decyzja, czy przystąpić do inwestycji będzie należała do radnych - zaznaczył Płudowski. 

Włodarz dodał też, że oczyszczalnia jest serwisowana na bieżąco i "druga Czajka nam nie grozi". W wakacje wszytkie prace na oczyszczalni kosztowały PUiK ok. 700 tys. zł. 


Przypomnijmy. Łuków otrzyma dotację między innymi na modernizację oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. Przedsięwzięcie o łącznej wartości 92 mln zł ma być realizowane do 2023 r.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE