Reklama

Burmistrz Łukowa zaprasza na Dzień bez samochodu

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz Łukowa zaprasza na Dzień bez samochodu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Start Bezpiecznego peletonu zaplanowano 19 września na godzinę 14.00 z placu przy fontannie.

Przejazd będzie liczył około 13 km i zakończy się na terenie Parku Miejskiego, gdzie odbędzie się losowanie nagrody głównej, Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym i znakowanie rowerów.

 

Wśród zarejestrowanych uczestników zostanie rozlosowany rower.

 

Z uwagi na panującą aktualnie sytuację epidemiczną spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2, zgodnie z przepisami prawa, wprowadzony zostaje limit 150 uczestników imprezy. Organizatorzy zastrzegają ponadto możliwość zmiany liczby uczestników "Bezpiecznego Peletonu" w przypadku wejścia w życie dodatkowych obostrzeń sanitarnych. 

 


Zarejestrowani uczestnicy będą mogli odbierać pakiety startowe w dniu imprezy od godziny 13:30. Wszyscy uczestnicy Bezpiecznego Peletonu proszeni są o nałożenie kamizelek odblaskowych.

 

Organizatorzy: Urząd Miasta Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i www.abcrowery.pl - ul. Warszawska 1c oraz Rowerowy Łuków i Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie.

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o wspólne bezpieczeństwo podczas imprezy należy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Zapewniony zostanie środek do dezynfekcji rąk.

 

Organizatorzy zapraszają do rejestracji elektronicznej pod adresem http://bit.ly/BezpiecznyPeleton2020 oraz telefonicznej pod nr tel. 25 798 3005.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE