Reklama

Budynek zajazdu Zimna Woda sprzedany!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Budynek zajazdu Zimna Woda sprzedany! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 mln 536 tys. złotych zapłacił nowy nabywca działki, na której stoi budynek dawnego zajazdu Zimna Woda. Dziś miał miejsce przetarg na sprzedaż nieruchomości nad łukowskim zalewem.

Firma Handlowo-Usługowa Serwis Spawalniczy "Nova" Piotr Redzik to nowy właściciel liczącej około 9500 metrów kwadratowych nieruchomości nad zalewem Zimna Woda. We wtorek 21 sierpnia miał miejsce przetarg na sprzedaż budynku dawnego zajazdu i części terenu nad zbiornikiem. Nieruchomość sprzedano za 1 536 000 zł.

Firma była jedynym podmiotem, który zgłosił się się do przetargu. Po odczytaniu niezbędnych pism przez Anitę Wojtal, Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta, przystąpiono do właściwej licytacji.

Nowi właściciele nieruchomości tuż po zakończeniu przetargu przekonywali, że od pewnego czasu przymierzali się do kupna obiektu, taki jak nad łukowskim zalewem. Gdy nadarzyła się okazja, skorzystali z niej. Z pierwszego komentarza wynika, że firma zamierza podtrzymać działalność zajazdu i planuje rozbudowę budynku. Nad łukowski zbiornik ma wrócić m.in. restauracja. 

Obiekt, który dziś jest administrowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, trafi do nowych właścicieli najprawdopodobniej w połowie września.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE