Reklama

Reklama

Budowa mostu w Mikłusach

Opublikowano: pon, 10 lip 2017 08:54
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Budowa mostu w Mikłusach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż trwa procedura przetargowa związana z budową mostu w miejscu przeznaczonego do rozbiórki mostu w Mikłusach. Prace mają być wykonane do końca września.

Reklama

Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił przetarg, którego celem było wyłonienie wykonawcy zadania o nazwie \"Budowa mostu w miejscu przeznaczonego do rozbiórki mostu o JNI 01028442 w m. Mikłusy w km 2+444 w ciągu drogi powiatowej 1315L Wólka Kamienna - Zembry - Wierzejki\". Do przetargu przystąpiło czterech przedsiębiorców. Najtańsza oferta opiewa na kwotę 489 tys. zł, zaś najdroższa na 816 tys.  

- Najtańszy oferent został wykluczony, ponieważ nie dostarczył dokumentów. Kolejna oferta jest sprawdzana – powiedział nam zastępca dyrektora ZDP Przemysław Suchodolski.  

Gdy dojdzie do wyboru wykonawcy zadania, firma przystąpi do pracy. Most w Mikłusach ma być gotowy do końca września. W tym czasie na mieszkańców będą czekały utrudnienia. Zarządca drogi zapewnia jednak, że dla pieszych będzie położona kładka, natomiast samochody będą musiały pokonywać objazdy. W najgorszej sytuacji znajdować się będą okoliczni przedsiębiorcy oraz rolnicy. Z utrudnieniami będą musieli się liczyć nauczyciele i dzieci zmierzający do szkoły w Mikłusach. 

Inwestycja, choć uciążliwa dla mieszkańców, jest też potrzebna. Jest ona dofinansowywana ze środków Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.