Reklama

Bryła i Zdunek na prowadzeniu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Bryła i Zdunek na prowadzeniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami dwa tygodnie zabawy w plebiscycie na Człowieka Roku 2017 tygodnika Wspólnota Łukowska i portalu Łuków24.pl. Jak wygląda głosowanie Czytelników?

Z początkiem roku ruszyła V, jubileuszowa edycja plebiscytu Człowiek Roku, organizowanego przez tygodnik Wspólnota Łukowska. Do zabawy po raz pierwszy przyłączył się portal internetowy Łuków24.pl, na którym zaprezentowaliśmy sylwetki kandydatów walczących o wyjątkową statuetkę i tytuł.

Przypomnijmy. O tytuł Człowieka Roku 2017 ubiega się 10 postaci, zgłoszonych przez naszych Czytelników. Są to: Iwona Adamska, Agnieszka Bryła, Janusz Niedziółka, Piotr Płudowski, Beata Skwarek, Katarzyna Sujka, Dariusz Szustek, Anna Tymińska, Ewa Urbanek i Rafał Zdunek.

Jak wyglądają w chwili obecnej wyniki zabawy?

W południe 25 stycznia, system SMSowy odnotował w swojej bazie ponad 550 głosów. Liderem po dwóch tygodniach rywalizacji jest Agnieszka Bryła, na którą głos oddało 113 czytelników Wspólnoty Łukowskiej i portalu Łuków24.pl. Nauczycielce z łukowskiej „Czwórki” po piętach depcze Rafał Zdunek, animator z Trzebieszowa. Na jego koncie widnieje 100 głosów.

Kolejne miejsca zajmują Piotr Płudowski (69 głosów), Beata Skwarek (68 głosów), Janusz Niedziółka (47 głosów), Anna Tymińska (46 głosów), Katarzyna Sujka i Iwona Adamska (obie po 29 głosów) oraz Ewa Urbanek, która na swoim koncie w chwili obecnej ma 20 głosów. Stawkę zamyka burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, na którego oddano zaledwie 7 głosów. Czy włodarzowi uda zmobilizować się swoich sympatyków?

Powyższe wyniki pochodzą jedynie z systemu SMS-owego. Głosy można równolegle oddawać na dołączonych do tygodnika Wspólnota Łukowska kuponach, które można przynieść do siedziby redakcji przy ul. Kwiatkowskiego 5.

Aby oddać głos na wybranego Kandydata należy wysłać SMS na numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS to 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do środy 28 lutego 2018 r. do godz. 23.59. Głosujący mogą wysyłać wiele SMS-ów i kuponów na swojego Kandydata. Pamiętajmy jednak, że o wliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby Redakcji w regulaminowym terminie.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE