Reklama

"Brakuje Rękopisów Sienkiewicza" - Skwarek donosi na Cybulskiego

Opublikowano:
Autor:

"Brakuje Rękopisów Sienkiewicza" - Skwarek donosi na Cybulskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Według nowej dyrektor w Muzeum w Woli Okrzejskiej brakuje też ośmiu srebrnych monet, jednej złotej i dwóch kosiarek. Do tego sprzętu nagłaśniającego za ponad 33 tys. zł.

20 stycznia do Prokuratury Rejonowej w Łukowie trafiło zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa w Muzeum Henryka Sienkiewicza w okresie, kiedy placówką kierował Maciej Cybulski. Dokument podpisała obecna dyrektor Beata Skwarek.- Potwierdzamy tylko, że doniesienie zostało złożone. Nie informuję o konkretach - ucina wszelkie pytania Beata Skwarek, która z wykształcenia jest zootechnikiem po Akademii Podlaskiej.Jak ustaliła "Wspólnota" zawarte w doniesieniu zarzuty to efekt inwentaryzacji, która w ostatnich miesiącach została prowadzona w muzeum.


- Uważam, że cała sprawa ma charakter polityczny. Doniesienie do prokuratury to kolejny, po pomówieniach w mediach, etap dyskredytowania mnie w oczach opinii publicznej, mający na celu przykrycie, w mojej ocenie, partyjno - prywatnych relacji starosty i pani Skwarek oraz okoliczności jej zatrudnienia w Muzeum - pisze w oświadczeniu Maciej Cybulski. 

Więcej w papierowym wydaniu Wspólnoty Łukowskiej 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE