Reklama

Bożonarodzeniowe warsztaty i kiermasz w „Czwórce”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Bożonarodzeniowe warsztaty i kiermasz w „Czwórce” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie zorganizowała tradycyjne warsztaty bożonarodzeniowe. Świąteczne stroiki wykonywali między innymi uczniowie najmłodszych klas "Czwórki" wspólnie ze swoimi rodzicami bądź dziadkami. Ozdoby sprzedawano później na szkolnym kiermaszu.

Do wspólnego tworzenia świątecznych ozdób zaproszono m.in. uczniów klas I-III. Obecni obejrzeli najpierw wykonane w ubiegłych latach prace, a następnie zabrali się do tworzenia własnych bombek, wianków, bożonarodzeniowych kartek i stroików. Efektem były ozdoby, które sprzedawano później na charytatywnym kiermaszu bożonarodzeniowym 18 i 19 grudnia.

Środki uzyskane ze sprzedaży stroików i innych ozdób wykonywanych przez uczniów na warsztatach, zajęciach szkolnych oraz w domu, zostaną przeznaczone na potrzeby Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie oraz na zakup pomocy dydaktycznych i książek do biblioteki. Bożonarodzeniowe warsztaty zorganizowały opiekunki koła plastycznego: Ewa Ścioch, Monika Wolanin-Drozd, Małgorzata Stryjek i Marzenna Grzejdak.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE