Reklama

Borejko i Wysocka laureatkami w Jarosławiu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: K.Peszko/facebook.com

Borejko i Wysocka laureatkami w Jarosławiu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Jarosław 2017. W sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu wystąpiły również łukowianki - Klaudia Borejko i Natalia Wysocka. Obie wyśpiewały czołowe lokaty i tytuły laureatek.

W niedzielę 22 stycznia odbył się Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek, organizowany już po raz dwudziesty drugi w Jarosławskim ośrodku kultury. Jak co roku, wydarzenie przyciąga wykonawców z całej Polski.

W sobotę 21 stycznia rozpoczęły się przesłuchania konkursowe. Z grona zakwalifikowanych 35 solistów i zespołów jury wyłoniło finalistów, którzy w niedzielę zostali laureatami i wystąpili na galowym koncercie.

W kategorii gimnazjum I miejsce i tytuł laureata wyśpiewała nasza młoda wokalistka Klaudia Borejko. W tej samej kategorii tytuł laureata oraz trzecie miejsce zajęła łukowianka Natalia Wysocka.

Uzdolnione wokalistki były już wielokrotnie nagradzane na szeregu różnych konkursów wokalnych i festiwali. Rok 2017 rozpoczęły niezwykle udanie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE